Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Sīkdatņu politika

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus.

Jūs varat jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu, nospiežot uz saites “Pielāgot sīkdatņu izvēli” katras lapas labajā apakšējā stūrī.

Nepieciešamās sīkdatnes

ir nepieciešamas tehniskiem nolūkiem. Bez tām šī lapa nevar normāli funkcionēt. Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevar pareizi funkcionēt.

Funkcionālās sīkdatnes

ir nepieciešamas specifiskai šīs lapas funkcionalitātei. Bez tām dažas funkcijas var nedarboties. Piemēram “Atcerēties mani” funkcionalitāte ļauj lietotājam atkārtoti atvērt lapu un palikt pierakstītam bez atkārtotas konta datu ievadīšanas.

Analītiskās sīkdatnes

ļauj mums analizēt lapas izmantošanu un uzlabot lietotāju pieredzi. Analītiskās sīkstanes palīdz tīmekļa vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, vācot un anonīmi pārskatot informāciju. Piemēram cik daudz lietotāju ir apmeklējuši vietni konkrētā dienā vai nedēļā.

Mārketinga sīkdatnes

ļauj mums personalizēt Jūsu pieredzi un sūtīt jums atbilstošu saturu un piedāvājumus šajā un citās lapās. Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu līdzi apmeklētājiem tīmekļa vietnēs. Nolūks ir parādīt atbilstošas reklāmas, kuras interesē atsevišķu lietotāju, tādējādi tās ir daudz izdevīgākas izdevējiem un trešo personu reklāmdevējiem.

Sīkdatnes, ko saglabā šī vietne

NosaukumsPakalpojumu sniedzējsNolūksTermiņš
XSRF-TOKENCFLAGarantē drošu vietnes lietošanu izslēdzot starpvietņu pieprasījumu viltošanas ievainojamību. Šī sīkdatne ir nepieciešama drošai vietnes darbībai.1 diena
cfla_sessionCFLAŠī ir funkcionāla sīkdatne, bez kuras nav iespējams vietnē izmantot lietotāju kontu funkcionalitāti.1 diena
remember_web_CFLAŠī ir funkcionāla sīkdatne, kura ļauj lietotājam atkārtoti atvērt lapu un automātiski pierakstīties savā kontā bez atkārtotas datu ievades.1 gads
__cookie_consentGoogleAnalītiska vai Mārketinga sīkdatne (atkarībā no piekrisšanas), kuru izmanto Google Analytics šīs un (vai) citu lapu lietošanas datu apstrādei un analīzei.1 gads
Pielāgot sīkdatņu izvēli